Go to content
Menu

Poradenství v oblasti IT

Využíváme našich zkušeností z IT k tomu, abychom vám pomohli řešit praktické problémy i velké výzvy v podnikání.

Škála našich služeb, manažerské zkušenosti a zázemí skupiny VGD nám umožňuje pomáhat klientům s řešením složitých otázek, které přesahují běžný rámec IT dodavatele.

Klientům VGD Technologies pomáháme nastavovat dlouhodobou IT strategii, zohledňovat informační technologie při klíčových rozhodnutích a dosahovat vyšší efektivity optimalizací procesů.

Hledáte partnera v této oblasti?

Kontaktujte nás

Strategické poradenství s VGD Technologies

contract

Vyjednávání IT smluv

Zastoupíme vaše zájmy při vyjednávání smluv na dodávku hardwaru, softwaru i služeb. V rámci výběrových řízení připravíme zadání, pomůžeme s organizací tendru a jeho vyhodnocením.

messages

M&A poradenství

IT je jednou z klíčových oblastí při fúzích a akvizicích firem. Spojení firem může uspět pouze pokud se podaří integrovat všechny součásti byznysu. Vytvoříme IT strategii odrážející cíle spojení společností a zajistíme její realizaci.

cloud

Přechod do cloudu

Přesun dat a aplikací do cloudu představuje pro drtivou většinu společností efektivní cestu, jak snížit náklady na IT provoz a zvýšit kvalitu interně poskytovaných služeb. Pomůžeme vám navrhnout a uskutečnit tuto změnu.

settings

Optimalizace IT provozu

Značné rezervy se zpravidla skrývají také v běžném IT provozu. Pomůžeme vám optimalizovat IT procesy, aby byly rychlejší, efektivnější a stály ve výsledku co nejméně práce. To zajistíme prostřednictvím modernizace IT infrastruktury, sjednocení hardwaru a optimalizace softwarových licencí.

Služby v této oblasti zajišťujeme například pro

Související služby

Spojte se s námi

Ať hledáte partnera pro spolupráci, nebo řešení konkrétního problému, jste zde správně.

Kontaktujte nás