Go to content
Menu

Naše služby

Budujeme bezpečné a rychlé kanceláře přímo u vás doma

Se službou Microsoft 365 přinášíme spoustu zajímavostí a benefitů, které stojí za to vyzkoušet. Nabízíme například: zajištění licencí, aplikaci licencovaných SW, návrhy kompletních struktur, školení zaměstnanců a studentů a mnoho dalšího.

Připravujeme nástroje pro školní prostředí umožňující spolupráci a interakci nejen mezi učitelem a žáky, ale hlavně mezi žáky navzájem. Máme zkušenosti z praxe. Z tohoto důvodu máme jasno i v komplikovaných případech. Vše řešíme tak, aby naše služby odpovídaly těm nejvyšším školním standardům.  Ty zahrnují zasahování do diskuzí, ochranu citlivých materiálů před žáky nebo například nahrávání vyučovacích hodin a lekcí. Samozřejmostí je pak také zadávání, vyhodnocování a známkování testů.

Celý program pak nasazujeme do 14 dnů od dokončení objednávky v malých firmách i velkých společnostech.

vgd_techMS365_usp

Přinášíme komplexní řešení pomocí služby MS 365

Možnosti tisíců uživatelů
Zaškolení uživatelů programu
Poskytnutí podpůrných materiálů
Ochrana před kybernetickými útoky
Zajištění bezpečnosti mimo kancelář
Napojení databázových serverů
Jednoduchá obsluha videokonferencí
Pracovní prostředí nezávislé na lokalitě
Řešení akustiky zasedacích místností
Obnovitelnost dat v čase
Zabezpečení identity prostřednictvím autentizace
Conditional access
Zálohování dat
SharePoint, Planner, Flow
Power Automate, Stream..

Špičkové programy

dostupné běžným uživatelům i profesionálům

Microsoft Office 365

office

Přesuneme váš firemní e-mail, kancelář, úložiště a další nástroje do prostředí cloudu. Nasazení Microsoft Office 365 výrazně zvyšuje efektivitu, přináší nové inovativní řešení projektů, cenové plány dle počtu uživatelů a další výhody. Obsahuje vždy aktuální verze aplikací jako jsou Word, Excel, PowerPoint, Access a další.

Microsoft teams

teams

Sjednocení vnitropodnikové komunikace, projektové spolupráce, videokonference a centrum pro další aplikace. MS Teams nabízí například úložiště dokumentů nebo online dokumenty, které je možné upravovat online ve více lidech najednou.

Microsoft Azure

azure

Služba MS Azure je alternativou k provozování vlastních serverů. Veškeré aplikace umožňuje přenést do cloudu se 100% dostupností a extrémním důrazem na bezpečnost. Oproti vlastní infrastruktuře přináší téměř neomezené možnosti škálování, kdy v rámci minut můžete násobit nebo snižovat potřebný výkon

Spojte se s námi

Ať hledáte partnera pro spolupráci, nebo řešení konkrétního problému, jste zde správně.

Kontaktujte nás