Go to content
Menu

Bezpečnost

Safety first, neboli bezpečnost na prvním místě!

Bezpečnost je v online světě jednou z hlavních priorit. Do dnešních dní bylo standardní zabezpečení v kancelářích. Zaměstnanci i firmy ho brali jako samozřejmost a IT oddělení většinou dělalo co mohlo, řešilo problémy a tak dále. Nyní se dostáváme do doby, kdy je velká část pracovních pozic vykonávána z domova. Žádné IT oddělení tak není k dispozici. O to důležitější je bezpečnost řešit. Identita uživatele, dvojitá autentizace, rozlišování lokality a tak dále. To vše je součástí našich služeb.

Máte zájem o zachování bezpečnosti v on-line prostředí?

Kontaktujte nás

Co nabízíme?

usp1

Bezpečnost z kanceláří

Převeďte si bezpečnost z kanceláří do domácího prostředí. Není nic důležitějšího, než na internetu chránit své soukromí a předejít tak útokům nebo ztrátě dat.

usp2

Conditional access

Hlídáme přístup uživatelů k citlivým informacím. Conditional access rozlišuje lokality, hlídá, zda je uživatel v kanceláři, doma nebo zcela na jiném místě. Následně jsou mu v závislosti na polohu poskytována různá práva a přístupy.

usp3

Zabezpečení identity

Víte, kdo se připojuje k vašim informacím? Stačí vědět heslo? V dnešní době je to málo. Proto nabízíme ověření identity. Následně máte jistotu, že na druhé straně sedí opravdu člověk, kterého potřebujete.

usp4

Zabezpečení firemních a osobních zařízení

Spolu se zabezpečením firemních zařízení přichází i zabezpečení osobních počítačů, telefonů či tabletů.

secure

Safety first a nikdy jinak!

Pomáháme nastavit skvělé firemní i osobní zabezpečení. Nabízíme bezpečný přístup na všech platformách. Zároveň nabízíme antivirové a antispamové technologie. Ty vám práci jak zpříjemní tím, že vás ochrání od otravného spamu, tak pomohou vytvořit bezpečnější prostředí pomocí antivirové technologie.

Související služby

Spojte se s námi

Ať hledáte partnera pro spolupráci, nebo řešení konkrétního problému, jste zde správně.

Kontaktujte nás