Go to content
Menu

Naše služby

Spolupráci s klienty budujeme na dlouhodobém partnerství a důvěře v naši zodpovědnost

Jsme přesvědčeni o tom, že práce IT dodavatele nespočívá v pouhé dodávce odborných kapacit, zákazníkovi má poskytovat přidanou hodnotu. Ve VGD Technologies tuto hodnotu vytváříme propojením konzultačních a realizačních služeb a naší samostatností, kdy přebíráme odpovědnost za celou IT agendu. Základem naší práce je pečlivá analýza aktuálního stavu a pochopení potřeb a cílů společnosti, podle kterých navrhujeme nejvhodnější strategii IT.

Zvolenou strategii realizujeme samostatně nebo ve spolupráci s existujícím oddělením IT, zajišťujeme dlouhodobou správu a vyhodnocujeme dopady zvolených opatření. Usilujeme o to, abyste přechod k outsourcingu IT nezaznamenali na režimu či dostupnosti služeb, nýbrž na jejich hloubce, kvalitě a naší schopnosti zasadit je do širšího rámce vaší společnosti.

Jsme váš partner pro strategické otázky IT i každodenní starosti

Migrace do cloud prostředí
Správa serverů a vašich aplikací
Zabezpečení sítě a dat
Vyjednávání smluv s IT dodavateli
Zavádění a podpora účetních programů
Optimalizace IT nákladů
On-site podpora uživatelů
Návrh a relizace infrastruktury
M&A poradenství
Inventarizace a evidence zařízení
Zajištění souladu s požadavky GDPR
Zálohování dat
Proaktivní dohled
Automatizace účetních procesů
Zabezpečení objektů

Používáme špičkové technologie

ale umíme se přizpůsobit i těm, které už používáte

Aplikace a cloudové služby

azure office

Našim klientům pomáháme přesunout vlastními silami provozované aplikace do prostředí cloudu. Pracujeme se službou Microsoft Office 365, která zahrnuje firemní e-mail, kalendář, úložiště a navíc přináší vždy aktuální verze aplikací Word, Excel a dalších. Aplikace provozované na vlastních serverech pak pomáháme přesunout do služby Microsoft Azure, která klade extremní důraz na bezpečnost a přináší téměř neomezené možnosti škálování výkonu během okamžiku.

Účetní systémy a reporting

powerbi helios byznys pohodda

Typicky pracujeme s účetními programy Byznys, Helios, Vario, Abra a Pohoda, setkali jsme se nicméně s celou řadou dalších nástrojů. Velké objemy dat zpracováváme prostřednictvím nástroje Microsoft Excel Power Pivot či se přímo připojujeme do databáze. Jako vizualizační vrstvu nejčastěji využíváme Microsoft Power BI a Tableau.

Síťová a bezpečnostní infrastruktura

cisco vivotek paradox NUUO

Při realizaci síťové infrastruktury využíváme celé portfolio produktů společnosti Cisco, zejména pak směrovače, přepínače, přístupové body a telefony. Servery stavíme na platformě Supermicro, Dell a HP. Pro zabezpečení objektů instalujeme ústředny Paradox, doplněná o přístupové systémy a další čidla této značky. Ústředny doplňujeme o kamerové systémy Vivotek a záznamová zařízení Nuuo.

Spojte se s námi

Ať hledáte partnera pro spolupráci, nebo řešení konkrétního problému, jste zde správně.

Kontaktujte nás