Go to content
Menu

Během 5 dnů jsme dokázali nahradit nevyhovujícího dodavatele a poskytnout pětičlenný tým pro podporu oddělování Zentivy od koncernu Sanofi.

Zentiva byla během procesu svého oddělování od společnosti Sanofi nucena několikrát změnit IT dodavatele. Tam, kde velcí hráči opakovaně selhali, jsme dokázali uspět s pětičlenným týmem vyslaným ke klientovi. Tým na místě zajišťoval uživatelskou podporu a přesun infrastruktury do vlastnictví Zentivy. Projekt se úspěšně podařilo dokončit před datem nabytí právní účinnosti rozdělení společností. 

Stojíte před podobnou výzvou?

Kontaktujte nás

Manažerské shrnutí

logo

5členný tým

v lokaci klienta

logo

2.5 měsíce

intenzivní podpory

logo

2 000 stanic

přesunuto pod Zentivu

logo

Dokončení před termínem

před tzv. cutover date

Výzva

Ve velmi krátkém čase jsme museli reagovat na urgentní požadavek Zentivy, která byla pod tlakem blížícího se data právního oddělení společnosti od koncernu Sanofi. 

Řešení

Do Zentivy jsme vyslali pětičlenný tým, který okamžitě začal poskytovat podporu uživatelům a zajišťovat rychlý přesun uživatelské infrastruktury do vlastnictví Zentivy. Tento přesun vyžadoval zálohování uživatelských dat, formátování disku, instalaci operačního systému a programů s novou licencí, vytvoření uživatelského prostředí spolu s vrácením zálohy dat. Každý uživatel tak zpět do ruky dostal svůj původní počítač, nicméně již ve vlastnictví Zentivy.

Výsledek

Migraci všech pracovních stanic se podařilo stihnout před tzv. cutover date, část týmu u klienta nadále zůstává pro poskytování průběžné podpory. 

Související služby

Stojíte před podobnou výzvou?

Ať hledáte partnera pro spolupráci, nebo řešení konkrétního problému, jste zde správně.

Kontaktujte nás